درباره ما

طنین بهداشت پارس

شرکت طنین بهداشت پارس با بیش از ۲۵ سال سابقه و ۱۰۰ مدل محصول در زمینه تولید محصولات بهداشتی پوست، مو، دهان و دندان فعالیت دارد. برند های نام آشنایی همچون پاتریکس، هسل، دورکو، تورنتو، دالکو و اسکارد که در فروشگاه های معتبر کشور می توانید آنها را تهیه کنید، از جمله برندهایی هستند که زیرمجموعه تولیدات شرکت طنین بهداشت قرار می گیرند.

این مجموعه مفتخر است با هدف ارائه به روزترین محصولات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، محصولات خود را در فروشگاه های زنجیره ای معتبر، هتل های مطرح و همچنین مهم ترین بیمارستان های سراسر کشور عرضه کند.

رسالت شرکت طنین بهداشت صرفا فروش لوازم بهداشتی نظیر مسواک، خمیر دندان، نخ دندان، دهانشویه، شامپو، برس، گوش پاک کن و تیغ اصلاح نبوده و به فراتر از آن می اندیشد. این مجموعه به کیفیت تولیدات خود توجه زیادی داشته و با استفاده از متدهای روز دنیا و با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته، نسبت به تولید محصولات بهداشتی در حجمی وسیع اقدام نموده است. علاوه بر کیفیت، تنوع و گسترش محصولات با برندهای مختلف بسته به نیاز مصرف کنندگان، نکته مهم دیگری است که طنین بهداشت پارس بر آن متمرکز شده است.

چرا طنین بهداشت پارس؟

ارائه با کیفیت ترین و به روزترین محصولات با قیمت مناسب و اقتصادی جزء مهم ترین اصول طنین بهداشت پارس است. این مجموعه همیشه به اصول خود پایبند می باشد.

اهداف ما

طنین بهداشت پارس همیشه با هدف ارتقای کیفی محصولات و همچنین گسترش سطح صادرات خود به فعالیت پرداخته است.

دیدگاه ما

مردم عزیز کشور ما لایق بهترین ها هستند. ما به این مساله اعتقادی قبلی داریم و همیشه در این مسیر به فعالیت خود ادامه خواهیم داد.

چه چیزی طنین بهداشت را متفاوت می کند؟

این مجموعه تولید کننده بیش از ۱۰۰ مدل محصول در زمینه بهداشت دهان و دندان، پوست و مو می باشد. محصولات ما شامل مسواک، خمیر دندان، نخ دندان، دهانشویه، شامپو، برس، عطر و اسپری و همچنین لوازم آرایشی می باشد. این محصولات توسط ۱۰ برند زیر مجموعه طنین بهداشت تولید و به بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد.

انتخابی برای زندگی بهتر
۲۵ سال افتخار
۱۰ برند زیر مجموعه
۳۰۰+ نیروی متخصص
۱۰۰+ محصول با کیفیت
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)