برندها

برند پاتریکس

پاتریکس یکی دیگر از برندهای زیر مجموعه گروه صنعتی طنین بهداشت پارس می باشد که تمرکز خود را صرف تولید محصولات بهداشتی دهان و دندان کرده و موفق به اخذ تاییدیه های گوناگون از انجمن بهداشتی ایران شده است. حضور پاتریکس در بازار و قرار گرفتن آن در کنار برترین برندها یکی از افتخارات مجموعه طنین بهداشت پارس می باشد.

برند هسل

با تکیه بر دانش فنی و تکنولوژی روز دنیا دست به خلق برندی زدیم تا در سلامت پوست و موی هموطنان خود نقش مهمی ایفا کنیم. هسل برندی است که با طیف گسترده ای از محصولات مراقبتی پوست و مو تولید و در فروشگاه های معتبر کشور عرضه می شود.

برند اسکارد

برند اسکارد یکی از برندهای مطرح در زمینه محصولات مراقبت شخصی است که متعلق به گروه صنعتی طنین بهداشت پارس می باشد. این برند در راستای ارتقای کیفیت تولیدات خود تلاش می کند از بهترین مواد اولیه در خط تولید استفاده کند.

برند دالکو

دالکو از جمله برندهای فعال در حوزه تولید محصولات بهداشتی است که در هر هتل معتبری می توانید آن را پیدا کنید. این برند که متعلق به طنین بهداشت پارس است با بهره گیری از جدیدترین روش ها و تکنولوژی روز دنیا تولید شده تا کیفیت رضایت بخشی داشته باشد.

برند تورنتو

تورنتو نام دیگری است که در لیست برندهای زیرمجموعه طنین بهداشت پارس به چشم می خورد. محصولات بهداشتی تورنتو شامل مواردی از قبیل مسواک، گوش پاک کن و ... است که بیشتر به عنوان محصولات هتلی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

برند دورکو

دورکو یکی از تولید کنندگان مطرح محصولات بهداشتی است که در زمینه تولید انواع تیغ، مسواک، خمیر دندان و ... فعالیت دارد. این برند متعلق به گروه صنعتی طنین بهداشت پارس می باشد که با استفاده از تکنولوژی‌های به روز دنیا محصولاتی متنوع و با کیفیت تولید و روانه بازار کرده است.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)