وبلاگ

بهترین تولید کننده مسواک فله

بهترین تولید کننده مسواک فله

چه لذتی دارد خریدن فله‌ای کالایی که معمولاً به صورت تکی فروخته می‌شود! تا به حال شده یک کارتُن پوشه پلاستیکی، ده‌ها دست لباس یا چندین جعبه مسواک خریداری کرده باشید؟ در اغلب موارد هتل‌ها، شرکت‌های بزرگ (برای دادن هدیه تبلیغاتی به کارکنان یا مشتریان خود) یا کسب و کارهایی که محصولات متنوعی با برند خود عرضه می‌کنند، از جمله مشتریان خرید مسواک فله هستند. خرید عمده این محصول مزیت‌های زیادی دارد و مشتریان هم به‌خوبی از این امتیازات آگاه هستند.

شرکت‌های زیادی نیستند که در ایران مسواک تولید می‌کنند اما ویژگی محصولات آن‌ها به‌خوبی بهترین‌ها را مشخص می‌کند. زمانی که مسواک فله را از شرکت طنین بهداشت پارس خریداری می‌کنید، می‌توانید مطمئن باشید که محصولاتی با بالاترین کیفیت، مناسب‌ترین قیمت و تولید شده با بهترین مواد اولیه را دریافت خواهید کرد. مسواک‌های این شرکت که تحت لیسانس برترین کمپانی‌های خارجی تولید می‌شوند همواره مورد رضایت مشتریان بوده و با استانداردهای صادراتی ساخته می‌شوند.

در این مطلب قصد داریم بیشتر در خصوص خرید عمده مسواک فله و نکات مهمی که پیرامون آن وجود دارند با شما صحبت کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

مزایای خرید مسواک فله

مزایای خرید مسواک فله

خرید فله‌ای، سفارش انبوه یا فروش عمده، هم برای تولید کننده و هم برای خریدار مزیت‌های زیادی دارد و موجب برقراری یک ارتباط بهتر و سازنده‌تر بین طرفین می‌شود. خرید مسواک فله‌ای موجب می‌گردد تا سفارش‌دهنده و تولید کننده به درک بهتری از نیازمندی‌های یکدیگر برسند و تلاش بیشتری برای جلب رضایت هم انجام دهند.

در ادامه به اساسی‌ترین مزیت‌های خرید مسواک فله‌ای اشاره می‌کنیم:

قیمت مناسب مسواک

اولین فایده بزرگ خرید مسواک فله‌ای در ارزان‌تر درآمدن قیمت نهایی محصول است. زمانی که مسواک را به صورت عمده سفارش می‌دهید، هم دردسر شما به عنوان خریدار و هم مشکلات تولید کننده برای حاضر کردن درخواست شما کمتر می‌شود. با سفارش فله‌ای مسواک، سازنده یک بار خط تولید خود را تنظیم نموده و زمان کمتری صرف می‌کند، از این رو قیمت تمام شده کالا برای شما ارزان‌تر در می‌آید.

مقرون‌به‌صرفه بودن

مقرون‌به‌صرفه بودن، دومین مزیت مهم خرید مسواک فله به شمار می‌رود؛ چرا که هم برای خریدار از نظر قیمتی سودمند است و هم برای فروشنده از نظر وقت و انرژی. در هنگام سفارش عمده مسواک، تولید کننده امکان آن را دارد تا از یک سری مواد اولیه استفاده نموده و یک بار خط تولید را تنظیم کند، از این جهت سفارشات انبوه هزینه کمتری را به او تحمیل می‌کند و استهلاک را کاهش می‌دهد.

از طرف دیگر خریدار هم می‌تواند با هزینه پایین‌تری محصول مورد نظر خود را دریافت کند و از این جهت مشمول صرفه اقتصادی قابل توجهی خواهد شد. علاوه بر هزینه تولید و قیمت نهایی، از آنجایی که همه محصولات یکبار و به صورت یکجا ارسال می‌شوند، سفارش دهنده مجبور نیست چند نوبت هزینه حمل بار بپردازد.

صرفه‌جویی در زمان

از جمله بزرگ‌ترین فواید سفارش مسواک فله، صرفه‌جویی در زمان آماده‌سازی و تحویل است. وقتی به صورت عمده خرید می‌کنید می‌توانید خیالی آسوده‌تر از بابت آماده شدن سفارش و تحویل به موقع آن داشته باشید؛ زیرا همه محصولات به صورت یکجا ارسال می‌شوند. این کار همچنین باعث می‌شود تا روند حسابرسی و انبارداری شما نیز با پارامترهای کمتر و البته دقیق‌تری طرف باشد همچنین امکان خطا در ثبت ورودی و خروجی‌ها کاهش یابد.

تضمین کیفیت محصول

زمانی که مسواک را به صورت تکی خریداری می‌کنید، عملاً باید کیفیت یک‌به‌یک آن‌ها را بررسی کنید اما در هنگام خرید فله‌ای، یکبار نمونه اولیه را کنترل کیفیت نموده و پس از تأیید، اطمینان خواهید داشت که باقی محصولات نیز از همان کیفیت برخوردار خواهند بود.

معایب خرید مسواک فله

معایب خرید مسواک فله

خرید مسواک فله سرتاسر مزیت نیست و پتانسیل داشتن چند عیب را نیز دارد. در زیر به مهم‌ترین معایب خرید مسواک فله اشاره می‌کنیم:

عدم امکان سفارشی‌سازی

بزرگ‌ترین ایرادی که خرید مسواک فله دارد، بحث عدم امکان سفارشی‌سازی محصولات و تنوع بخشیدن به آن‌ها است. به عنوان مثال در هنگام خرید عمده مسواک، شما باید از محصول شماره ۱ در رنگ قرمز، حداقل چند ده عدد سفارش دهید و نمی‌توانید تعدادی محدود را در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف بخواهید؛ زیرا تولیدکننده نیز پارامترهای مشخصی برای تعریف محصولات عمده دارد.

برخورداری از یک کف سفارش

بحث بعدی که به عنوان معایب خرید مسواک فله مطرح می‌شود، وجود داشتن یک کف سفارش است؛ زیرا یک عدد حداقلی برای تعریف سفارش عمده و تک وجود دارد. به عنوان مثال کارخانه ممکن است حداقل سفارش ۵۰۰ مسواک در یک شکل و رنگ مشخص را در زمره خرید‌های انبوه به شمار آورد. در چنین شرایطی اگر مایل به سفارش عمده محصولاتی در دو رنگ هستید باید مثلاً ۵۰۰ عدد قرمز و ۵۰۰ عدد آبی درخواست کنید.

نکته: ظرفیت کف سفارش برای محصولات مختلف و در شرکت‌های مختلف متفاوت است و هر تولید کننده قوانین خاص خودش را دارد.

عدم اطمینان به فروشنده

زمانی که به جای سفارش مستقیم به تولید کننده، خرید فله‌ای انجام می‌دهید ممکن است کمی از بابت اصالت و کیفیت کالا نگران باشید. سفارش‌های عمده معمولاً به شیکی محصولات تکی نیستند و بسته‌بندی‌های پر زرق و برقی ندارند که اطمینان شما را جلب کنند، از این رو قبل از خرید حتماً باید به اندازه کافی تحقیق کنید و از فروشنده یا تولید کننده مطمئن باشید.

حاشیه ضرر بزرگ‌تر

خرید‌ مسواک فله با سفارش‌های بزرگ انجام می‌شود که گرچه به‌صرفه هستند اما مبلغ معامله بالایی دارند. از این رو چنانچه کیفیت محصول دریافتی مناسب نباشد یا تولید کننده به هر دلیلی نتواند انتظارات را برآورده نماید و سفارش نامناسب باشد، حاشیه ضرر هم بالاتر از خریدهای تکی خواهد بود. به دلیل این ریسک، باید حتماً قبل از شروع هرگونه همکاری برای سفارش‌های عمده، از تعهد و کیفیت کار طرف مقابل (تولید کننده مسواک) اطمینان حاصل کنید.

نکات مهم در خرید مسواک فله

نکات مهم در هنگام خرید مسواک فله

در هنگام خرید مسواک فله باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  1. خریدهای عمده، حجم زیادی را اشغال می‌کنند، به همین دلیل از قبل باید به فکر خالی کردن جای کافی در انبار برای قرار دادن سفارش‌ها باشید.
  2. برای شروع کار، تولید کننده معمولاً از شما مبلغی را به صورت پیش‌پرداخت دریافت می‌کند که باید آمادگی آن را از نظر اقتصادی داشته باشید.
  3. زمانی که مسواک‌ها را به صورت فله خریداری می‌کنید با حجم نسبتاً زیادی از این محصولات روبرو هستید که باید طی مدت زمان‌های نسبتاً طولانی انبار شوند؛ از این رو نگهداری صحیح از آن‌ها در شرایط بهداشتی می‌تواند هزینه‌هایی را در بر داشته باشد.

 انواع مسواک

مسواک‌ها تنوع و گوناگونی زیادی دارند و شما می‌توانید انواع مسواک را به صورت فله سفارش دهید. این کالای بهداشتی معمولاً بر اساس نوع کلی، شکل سَری و الگوی پرزها به گونه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند:

  • مسواک دستی و برقی
  • مسواک هتلی، مسواک کودک، بین‌دندانی، ارتودنسی، مسافرتی یا انگشتی
  • مسواک نرم، متوسط و سخت
  • مسواک با سَری الماسی، بیضی، مثلثی و معمولی
  • مسواک با الگوی برس بلوکی، موج‌دار، مخروطی، چند سطحی و غیره
  • مسواک دسته پلاستیکی یا چوبی

شما می‌توانید چندین نوع این محصول را از ترکیب موارد فوق به دست بیاورید، مثلاً یک مسواک دستی هتلی نرم، با سَری معمولی و الگوی برس موج‌دار سفارش دهید.

 بررسی کیفیت مسواک

بررسی کیفیت مسواک

تفاوتی ندارد مسواک را به صورت تکی (برای خود) خریداری کنید یا فله (برای دیگران)، کیفیت این کالا اهمیت زیادی در حفظ سلامت و بهداشت دهان و دندان دارد که همیشه باید از مرغوب‌ترین اجناس استفاده کرد.

بهترین مسواک‌ها معمولاً دارای بُرسی نرم یا متوسط هستند که دسته آن‌ها از نظر ارگونومیک به گونه‌ای طراحی شده تا به راحتی در دست جای ‌گیرند و آن را خسته نکنند. همچنین سَری آن‌ها باید به شکلی باشد که به‌راحتی داخل دهان قرار گرفته و موجب رسیدن آسیب به لثه‌ها نشوند. علاوه بر این، مسواک‌هایی که دارای زبان‌شوی هستند نیز از کیفیت و زیبایی ظاهری بیشتری بهره می‌برند.

چنانچه مایل به خرید مسواک فله هستید، بهتر است انواعی را انتخاب کنید که درپوش دارند؛ زیرا اصولاً برای مصارف عمده مناسب‌تر هستند و دارای ظاهر بهتر و بهداشتی‌تری می‌باشند. هرچند در طول مصرف، بهتر است درپوش را روی آن‌ها قرار ندهید.

 چرا مسواک‌های طنین بهداشت  برای خرید مناسب است؟

طنین بهداشت پارس یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های مسواک در ایران است که بیش از ۲۵ سال در این حوزه فعالیت دارد؛ از این رو یکی از نام‌آشنا‌ترین شرکت‌هایی به شمار می‌رود که می‌توانید برای خرید مسواک فله انتخاب کنید.

همکاری با برترین برندهای این شرکت از جمله پاتریکس، دورکو، تورنتو و تولید باکیفیت محصولات آن‌ها باعث شده تا مسواک‌های طنین بهداشت پارس از کیفیتی مثال‌زدنی برخوردار باشند و همواره رضایت مشتریان را حفظ کنند با سفارش فله کالاهای این شرکت نه ‌تنها خیالی آسوده از صرفه اقتصادی خرید‌ خود خواهید داشت، بلکه می‌توانید مطمئن باشید که کالایی مرغوب دریافت می‌کنید.

سهم زیادی از اعتبار طنین بهداشت پارس در این سال‌ها به تعهد و خوش‌قولی این شرکت در زمینه تحویل به موقع سفارشات، در سریع‌ترین زمان ممکن بازمی‌گردد. شما می‌توانید انواع مسواک‌های گوناگون با طرح‌ها، برندها، رنگ و سبک‌های مختلف را به صورت فله‌ای خریداری کنید یا حتی به صورت سفارشی خرید خود را ثبت کنید.

و در نهایت…

خرید مسواک فله مزیت‌های زیادی برای شما خواهد داشت و علاوه بر صرفه‌ اقتصادی، موجب سودآوری‌های مستقیم و جنبی دیگری هم می‌شود. چنانچه فعالیت شما به گونه‌ای است که ممکن هستید به تعداد زیادی مسواک نیاز دارید، سفارشات عمده، راه‌حل مطمئن‌تری خواهند بود.

با سفارش از طنین بهداشت پارس، علاوه بر اطمینان از تهیه مسواک‌های سالم، می‌توانید خریدی مطمئن و با صرفه اقتصادی داشته باشید.

 

فهرست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)