وبلاگ

آشنایی با وسایل رایگان در هتل ها

شناخت وسایل رایگان در هتل ها

آشنایی با وسایل رایگان در هتل‌ها

اولین کاری که باید به عنوان یک هتلدار انجام دهید این است که لحظات خوشی را برای مهمانان هتل خود رقم بزنید. شما باید هر آنچه مسافرین به آن نیاز دارند را برایشان فراهم کنید و به این نکته توجه داشته باشید که آن‌ها، تایم قابل توجهی از سفر خود را در هتل شما ساکن هستند. فراهم کردن تختخواب راحت یا وسایل پذیرایی مناسب از عهده همه هتل دارها برمی‌آید! نه اینکه این موارد مهم نباشند اما همه چیز نیستند و شما باید برای متمایز شدن، به جزئیات بیشتری توجه کنید.

مهم ترین وسایلی که تمام افراد برای یک سکونت راحت و بدون دغدغه به آن نیاز دارند، وسایل بهداشتی هستند. تنها در این صورت است که آن‌ها به حداکثر رضایت خود از سفر و اقامتشان می‌رسند اما منظور از این وسایل بهداشتی چیست و چه مواردی را باید در پک‌های بهداشتی هتل خود قرار دهید؟ برای یافتن پاسخ این سوال، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

لوازم بهداشتی رایگان در هتل‌ها

وجود لوازم بهداشتی در هتل‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. پک‌های بهداشتی باید در اتاق تمامی هتل‌ها وجود داشته باشند و در صورت نبود این پک، رضایت از سرویس‌دهی هتل به شدت کاهش پیدا می‌کند.

وسایل و لوازمی که در پک‌های بهداشتی هتلی قرار می‌گیرد تا حد زیادی به سیاست‌های مدیریت هتل بستگی دارد، در برخی پک‌های بهداشتی هتلی حتی خمیر دندان مناسب کودک هم مشاهده می‌شود. با این حال یک پک بهداشتی رایگان و کامل، از لوازم زیر برخوردار است:

صابون‌

صابون هتلی

از ضروری‌ترین اقلامی که باید حتما در پک‌های بهداشتی وجود داشته باشد، می‌توان به صابون اشاره کرد. البته صابونی که در پک‌های بهداشتی هتلی قرار می‌گیرد باید برای طیف‌های مختلف پوستی مناسب باشند و به کسانی که پوست خشکی دارند آسیب وارد نکند. با توجه به این مسئله شما به‌عنوان یک هتلدار برای جلب رضایت مشتریان خود باید صابونی باکیفیت تهیه کنید.

شامپو و نرم‌کننده

دومین گزینه‌ای که حتما باید در پک‌های بهداشتی و رایگان هتل‌ها وجود داشته باشد، شامپو و نرم‌کننده است. همان اندازه که وجود صابون در اتاق هتل نیاز است وجود یک شامپوی باکیفیت هم ضروری به‌نظر می‌رسد.

به‌عنوان یک هتل‌دار شما هیچگاه نباید از شامپوهایی نامرغوب که به سلامت موهای مسافرین آسیب می‌زنند، استفاده کنید. شامپوهایی که برند شناخته شده‌ای نداشته و از کیفیت آن‌ها مطمئن نیستید گزینه خوبی برای پک بهداشتی هتلی نخواهند بود.

ضمن اینکه اگر می‌خواهید پک شما کامل شود، بهتر است که به جای صابون بدن، شامپوهای بدن را در پک‌های خود قرار دهید. بدون شک با قرار دادن شامپو بدن در پک بهداشتی می‌توانید رضایت مشتریان را جلب نمایید.

لوازم اصلاح

لوازمی که به بهبود نظافت و بهداشت کمک می‌کنند از دیگر اقلام ضروری در پک‌های بهداشتی هستند. لوازمی مانند انواع تیغ اصلاح، ناخن‌گیر، سوهان ناخن، گوش پاک‌کن، افترشیو و خمیر ریش از جمله مواردی هستند که باید در پک بهداشتی وجود داشته باشند.

لوازم مربوط به بهداشت دهان و دندان

لوازم بهداشت دهان و دندان

لوازمی همچون بهترین نخ دندان ایرانی و انواع مسواک مناسب برای کودکان و بزرگسالان از مهم‌ترین مواردی است باید در پک‌های بهداشتی رایگان هتلی وجود داشته باشند. در این بین وجود خمیردندان‌هایی مناسب و با کیفیت هم بسیار حائز اهمیت است و نباید نسبت به آن بی‌توجه بود.

حوله حمام

حوله هتلی

علاوه‌بر ضرورت وجود بهترین مسواک مخصوص حساسیت دندان، وجود حوله در پک بهداشت هتلی اهمیت زیادی دارد. شاید وجود حوله، کلاه حوله‌ای و دمپایی حوله‌ای در پک‌های بهداشتی هزینه بالایی داشته باشد اما بدون شک این اقلام از ضروری‌ترین مواردی هستند که باید در پک‌های بهداشتی قرار داده شوند.

معمولا هتل‌های چندستاره و لوکس از حوله‌هایی یک بار مصرف استفاده می‌کنند اما هتل‌های متوسط برای کاهش هزینه‌های خود حوله‌ها را مانند ملحفه‌ها ضدعفونی کرده و پس از شستشو مجددا داخل اتاق قرار می‌دهند. در چنین هتل‌های درجه دویی امکان به‌همراه بردن حوله برای مسافرین وجود ندارد و آنان نباید حوله‌ها را از هتل خارج کنند؛ چرا که این مسئله برخلاف قوانین آن‌ها است.

انواع وسایل رایگان در هتل‌ها

انواع وسایل رایگان در هتل ها

ممکن است در مسافرت‌ها، افراد با مشکلاتی مانند کنده شدن دکمه لباس‌هایشان یا چروک شدن آن‌ها مواجه شوند؛ از همین‌رو آن‌ها ناگزیرند که به فروشگاه‌های مختلفی سر بزنند تا بتوانند ملزوماتی برای دوختن دکمه لباس‌های خود پیدا کنند یا لباس‌هایشان را به خشکشویی تحویل دهند.

این مسائل باعث شده هتل‌های مختلف برای افزایش راحتی مسافرین خود وسایل مختلفی که ممکن است در سفر به آن نیاز پیدا کنند را فراهم سازند. برخی از وسایلی که در حال حاضر به شکل رایگان در هتل‌های بزرگ و چندستاره ارائه می‌شود، موارد زیر هستند:

ابزارهای مختلف برای آرایش مو

سشوار یکی از آن ابزارهایی است که در تمامی هتل‌ها وجود دارد و شما می‌توانید از آن استفاده کنید اما علاوه‌بر سشوار، برخی هتل‌ها ابزارهای دیگری هم برای آرایش مو دارند. ابزارهایی مانند اتوی مو، بابلیس و حتی قیچی‌هایی برای کوتاهی مو در برخی هتل‌ها به شکل رایگان در اختیار مسافرین قرار می‌گیرند.

دمپایی‌های حوله‌ای

‏دمپایی‌های حوله‌ای از دیگر مواردی هستند که در هتل‌های مختلف در اختیار مسافران قرار داده می‌شوند. با این اوصاف مسافرین دیگر نیازی ندارند بابت تمیز بودن فرش اتاق نگران باشند؛ چرا که با پوشیدن دمپایی می‌توانند نظافت پاهایشان را رعایت کنند. حتی برخی هتل‌ها علاوه بر دمپایی‌های حوله‌ای و روفرشی، جوراب هم برای مسافرین خود تهیه کرده و در اختیار آنان قرار می‌دهند.

کیت خیاطی

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، احتمال اینکه فردی در مسافرت خود با کنده شدن دکمه پیراهنش مواجه شود، وجود دارد. همراه بردن کیت خیاطی در یک مسافرت به ندرت اتفاق می‌افتد؛ از همین‌رو ممکن است در چنین مواقعی مسافرین با مشکل مواجه شوند.

برای حل مشکل در چنین مواقعی، بسیاری از هتل‌ها کیت‌های خیاطی را برای مسافرین به شکل رایگان در اتاق‌ها قرار می‌دهند.

وسایل بازی برای کودکان

داشتن وسایل بازی برای کودکان از مهم‌ترین مواردی است که اکثر هتل‌ها برای مهمانان خود فراهم می‌کنند. هر فردی علاقه دارد در مسافرت‌های خود بار سبکی داشته باشد اما گاهی به ناچار مجبور می‌شود تعدادی وسیله بازی برای سرگرمی فرزندش همراه خود بیاورد. این مسئله موجب سنگین شدن بار او خواهد شد.

برای جلوگیری از چنین اتفاقی هتل‌های چندستاره، اسباب بازی‌هایی به شکل رایگان در اتاق‌ها قرار می‌دهند. اسباب‌ بازی‌های حمام کودک، مداد رنگی و مواردی از این قبیل در اکثر هتل‌ها موجود هستند.

مت یوگا

اینکه حتی در طی مسافرت هم مسافرین بتوانند به ورزششان برسند؛ اهمیت زیادی دارد. هتل‌های چندستاره و لوکس معمولا از سالن‌های ورزشی برخوردارند اما برخی از آن‌ها با ارائه وسایلی مانند مت یوگا در اتاق‌ها به مسافرین کمک می‌کنند که در فضایی خصوصی‌تر ورزش‌های آرام‌بخشی مانند یوگا انجام دهند.

شارژر و آداپتور

فراموش کردن شارژر یکی از متداول‌ترین مسائلی است که برای مسافرین به‌هنگام سفرهایشان رخ می‌دهد و با توجه به اینکه این وسایل از مهم‌ترین وسایلی هستند که هر فردی به شکل روزمره به آن‌ها نیاز پیدا می‌کند، می‌توان گفت که ارائه این وسایل توسط هتل‌ها به مهمانان باعث جلب رضایت و توجه آنان می‌شود.

آشنایی با بهترین تولیدکننده لوازم بهداشتی هتلی

اشنایی با بهترین تولیدکننده لوازم بهداشتی هتل

اگر می‌خواهید رضایت مهمانان خود را به‌دست آورده و آسایش و آرامش آن‌ها را فراهم کنید، باید پک‌های بهداشتی را از معتبرترین مراکز و تولیدکنندگان تهیه کرده؛ از همین‌رو در ادامه برخی از ویژگی‌های معتبرترین تولیدکنندگان پک‌های بهداشتی را توضیح می‌دهیم.

  • تنوع محصولی بالا: تولیدکننده‌ای که انواع مختلفی از محصولات بهداشتی مانند بهترین مسواک کودک را به مشتریان خود ارائه می‌کند، بدون شک می‌تواند از بهترین و معتبرترین تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان تولید پک‌های بهداشتی باشد.
  • ارائه برندهای شناخته شده و با کیفیت: تاکید می‌کنیم که از خرید برندهای ناشناخته پرهیزکنید و سراغ برندهایی که از کیفیت‌ آن‌ها مطمئن هستید، بروید.
  • قیمت‌های مقرون به‌صرفه: اینکه چه میزان از بودجه شما به خرید این محصولات اختصاص می‌یابد، اهمیت بسیاری دارد. معمولا تولیدکنندگان معتبر، محصولاتی که از نظر قیمتی مقرون‌ به‌صرفه هستند ارائه می‌دهند.

بزرگترین کارخانه تولید کننده محصولات بهداشتی هتلی در ایران

حال که با وسایل بهداشتی رایگان در هتل ها آشنا شدیم وقت آن رسیده است که با یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشتی که در اغلب هتل های لوکس محصولاتش به چشم می خورد آشنا شوید. کارخانه طنین بهداشت پارس با تولید انواع محصولات هتلی از جمله تیغ اصلاح هتلی، خمیر دندان هتلی، مسواک هتلی و حتی شامپو های با کیفیت هتلی توانسته در این حوزه تمامی رقبای خود را پشت سر گذاشته و محصولات بهداشتی با لیبل سفارشی هتل ها را تولید کند. از این رو اگر صاحب هتل هستید و می‌خواهید پک بهداشتی با کیفیتی را برای رضایت و آرامش بیشتر مسافران خود تهیه کنید کافیست با تیم پشتیبانی کارخانه طنین بهداشت پارس در ارتباط باشید.

سخن پایانی

همانطور که دریافتید وجود پک‌های بهداشتی و وسایل رایگان می‌تواند توجه مشتریان و رضایت آنان را به‌دنبال داشته باشد؛ از همین‌رو سعی کنید کامل‌ترین پک‌های بهداشتی و وسایل رایگان را تهیه کنید. امیدواریم که این مطلب برای بهبود آگاهی و دانش شما در زمینه آشنایی با محصولات و وسایل رایگان هتلی مفید واقع شده باشد.

فهرست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)